| Sędziowie Ekstraklasy w sezonie 2009/10: |
| Włodzimierz Bartos (Łódź) |
| Marcin Borski (Warszawa) |
| Paweł Gil (Lublin) |
| Mirosław Górecki (Ruda Śląska) |
| Sebastian Jarzębak (Bytom) |
| Adam Kajzer (Rzeszów) |
| Marek Karkut (Warszawa) |
| Adam Lyczmański (Bydgoszcz) |
| Robert Małek (Zabrze) |
| Szymon Marciniak (Płock) |
| Tomasz Mikulski (Lublin) |
| Dawid Piasecki (Słupsk) |
| Artur Radziszewski (Warszawa) |
| Piotr Siedlecki (Warszawa) |
| Hubert Siejewicz (Białystok) |
| Daniel Stefański (Bydgoszcz) |
| Marcin Szulc (Warszawa) |
| Mariusz Trofimiec (Kielce) |